ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wzajemna promocja atrakcji turystycznych szansą rozwoju turystyki w regionie

21.05.2014
W poniedziałek, 19 maja br. w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, z inicjatywy burmistrza Marcina Orzeszka odbyło się spotkanie w sprawie wspólnego biletu na atrakcje turystyczne regionu.

Chcemy spiąć najważniejsze atrakcje powiatu w jeden bilet, a tym samym zachęcić turystów do odwiedzenia wszystkich tych miejsc. Bilet z rabatem uprawniający do wstępu do różnych atrakcji to świetny pomysł promocyjny, choć nieprosty w realizacji -  ponieważ turystyczne obiekty znajdują się w różnych rękach – zarówno samorządów, jak i prywatnych podmiotów. Inną formą wspólnej promocji atrakcji turystycznej byłoby opracowanie wspólnej ulotki i nakręcenie wspólnego spotu. Warto przełamać stare schematy myślenia i niechęć do wspólnego działania.” – mówił burmistrz Marcin Orzeszek.

W spotkaniu uczestniczyli Paweł Szafran przedstawiciel Twierdzy Srebrna Góra Forteczny Park Kulturowy Sp. z o.o., Jacek Herberger przedstawiciel firmy Ski-Raft, Kinga Grabowa Kierownik Wydziału Promocji Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego, Andrzej Rapacz pracownik Wydziału Promocji Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego, Paweł Onyśków pracownik Wydziału Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.