ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

X Festiwal Piosenki Religijnej

08.06.2012
Za nami już X Festiwal Piosenki Religijnej. W dniach 5-6 czerwca dzieci i młodzież z ząbkowickich szkół i przedszkoli prezentowały swoje talenty wokalne w Ząbkowickim Ośrodku Kultury.

Konkurencja przebiegała w trzech kategoriach wiekowych. 5 czerwca wystąpili najmłodsi uczestnicy w wieku 5-6 lat, natomiast 6 czerwca o tytuły laureatów rywalizowały 7-9 oraz 10-12-latki. Dominowała tematyka religijna, pod ocenę brane były nie tylko umiejętności wokalne ale też interpretacja tekstu i zachowanie na scenie. Komisja z Ks. Dziekanem Marianem Mądrym na czele przyznała nagrody następującym uczestnikom:

 Kategoria 5-6 lat:
I miejsce – Paulina Sokołowska
II miejsce – Julia Krawczyk
III miejsce – Anna Jabłońska

Kategoria 7-9 lat:
I miejsce – Karolina Karpiak
II miejsce – Szymon Jaroczyński
III miejsce – Paulina Malinowska

Kategoria 10-12 lat :
I miejsce – Marcin Owczarek
II miejsce – Wiktoria Kamińska
III miejsce – Weronika Wójcik

Nagrodę specjalną Jury postanowiło przyznać Dominice Dyl. Poziom wykonawców był wysoki – zarówno ci młodsi jak i ci starsi świetnie radzili sobie na scenie, wkładając całe swoje serce w zaśpiewanie utworu. Nagrody ufundował Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.