ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XLIV Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

25.04.2013
W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się XLIV Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich z następującym porządkiem obrad:

1. Przyjęcie porządku obrad.

2. Przyjęcie protokołu z dnia: 28.03.2013 roku.

3. Informacja z pracy Przewodniczącego Rady Miejskiej od ostatniej sesji.

4. Informacja z pracy Burmistrza Ząbkowic Śląskich od ostatniej sesji.

5. Podjęcie uchwał:
a) w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta i Gminy na rok 2013;
b) zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2013.
c) w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego na zawarcie umowy dzierżawy na czas nieoznaczony terenu oznaczonego geodezyjnie działkami nr: 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2,  część działki  2/2 i 5/1, AM- 9 oraz 2/2, 46/2, 46/15, część działki nr 46/16 AM- 10  Obręb Centrum  o łącznej powierzchni  8.6844 ha  stanowiącego własność Gminy Ząbkowice Śląskie położonego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Boh. Getta ( cmentarz).
d) w sprawie ustalenia stawki opłaty za korzystanie przez operatorów i przewoźników z przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Ząbkowice Śląskie.  
e)  zmieniająca uchwałę w sprawie zasad gospodarowania nieruchomościami wchodzącymi w skład gminnego zasobu nieruchomości.
f) w sprawie wyrażenia zgody na połączenie Spółek komunalnych: Spółki działającej pod firmą Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
w Ząbkowicach Śl. ze Spółką działającą pod firmą Nieruchomości Ząbkowickie „POWIERNIK” Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich.

6. Interpelacje i zapytania Radnych.

7. Sprawy różne.

8. Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.