ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XVII Olimpiada Integracyjna w Ząbkowicach Śląskich

03.06.2014
Tradycyjnie już na Hali Słonecznej odbyła się Olimpiada Integracyjna. W tym roku odbyła się pod hasłem „Nie musisz zwyciężać – walcz”.

Zawody uroczyście otworzyli : Irena Szewczyk prezes Stowarzyszenia „Integracja”, Marcin Orzeszek burmistrz Ząbkowic Śląskich oraz Roman Fester starosta ząbkowicki. Na hali zaprezentowały się klasy integracyjne z ząbkowickich szkół i przedszkoli. W programie nie zabrakło konkursów sportowych, występów artystycznych oraz pokazów cheerleaderek .

Dzieci startowały w przeróżnych konkurencjach sportowych, m.in. bieg z piłką, hokej czy rzut workami do celu. Każdy uczestnik olimpiady otrzymał medal.

Dodatkową atrakcją był występ dzieci ze Stowarzyszenia „Integracja”, które przygotowały swoją interpretację baletu „Jezioro Łabędzie”. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.