ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XVII Przegląd Pieśni Religijnej w Stolcu

09.10.2013
W ramach XXIV Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Ząbkowicach Śląskich 6 października 2013 r. odbył się XVII festiwal pieśni religijnej w Kościele p.w. św. Jana Nepomucena w Stolcu. Coroczny przegląd cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem artystów.

Podczas przeglądu wystąpiło 15 zespołów - gminę Ząbkowice Śląskie reprezentowały Braszowiczanki, Stolczanki, Tarnawianki oraz Sulisławiczanki. Zespoły zebrały wielkie brawa publiczności. Po zakończeniu oficjalnej części przeglądu jego uczestnicy udali do świetlicy wiejskiej, gdzie czekał na nich przygotowany poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.