ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zabezpieczenie murów miejskich - wybór wykonawcy

27.05.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje wykonawców, którzy złożyli oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Zabezpieczenie murów miejskich w Ząbkowicach Śląskich - etap I - Zabezpieczenie odcinków nr D1, D2 i D3 murów miejskich", że za najkorzystniejszą uznana została

Oferta nr 4 złożona przez: 

ALTA Sp. z o.o.

ul. Grota Roweckiego 168

52-214 Wrocław 

 

Uzasadnienie wyboru:

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny oraz kryterium okres gwarancji. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez "ALTA" Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grota Roweckiego 168; 52-214 Wrocław, uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszystkich ważnych ofert.

Pełna tresć zawiadomienia: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.