ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowiccy seniorzy podsumowali Europejski Rok Seniora

15.11.2013
Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zorganizował imprezę pn. „Tanecznym Krokiem” – 14 listopada 2013 w Sali Widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury odbyła się uroczystość podsumowująca Europejski Rok Seniora. Teatr Tańca, występy i koncerty sprawiły, że czwartkowe, listopadowe popołudnie na długo zostanie w pamięci widzom i uczestnikom.

Przybyłych i zaproszonych gości powitała Prezes Zarządu ZUTW Grażyna Kwiecińska. Program wydarzenia był bogaty i ciekawy. Jako pierwszy wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Górzanie”. Niezwykle widowiskowymi  okazały się występy taneczne „Margarita” oraz „Drzewo” zaprezentowane przez Teatr Tańca ZUTW. Z gracją zatańczyła także Magdalena Litwin.

Kolejno na scenie pojawił się młody ząbkowicki wokalista Radosław Tarach. Czas urozmaiciły pokazy taneczne Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej. Na zakończenie w rytm cygańskiej muzyki wspólnie wystąpiły Chór Echo i Tetr Tańca „ZUTW”.

Gratulujemy członkom Ząbkowickiego  Uniwersytetu Trzeciego Wieku wspaniałej uroczystości, dobrych inicjatyw i zaangażowania w aktywizację środowiska seniorów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.