ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Ząbkowice grają MotoFrankowi" - przyjdź i pomóż

20.09.2013
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie na I Piknik Motocyklowy, który odbędzie się w sobotę 21 września o godz. 12.00 na rynku. Lokalni artyści zagrają charytatywnie dla Witka - członka Stowarzyszenia MotoFrankenstein. Przyjdź - razem możemy pomóc.

W sobotę ząbkowicki rynek i ulice miasta zamienią się w scenę dla motocyklowego show. Podczas I Pikniku Motocyklowego każdy znajdzie coś dla siebie - przejażdżki motocyklowe, pokazy ratownictwa, gry i konkursy to nie jedyne atrakcje jakie będą na nas czekać. Imprezę swoimi występami uświetnią m.in.: Centrala 57, Trzy Ćwierci do Śmierci czy The Colonists. Serdecznie zachęcamy do przyjścia całymi rodzinami - to okazja do miłego i ciekawego spędzenia czasu, a przede wszystkim pomoc i wsparcie dla Witka.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.