ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie! Tutaj chce się mieszkać!

03.04.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie od kilku lat prowadzi akcję „Zamieszkaj w Ząbkowicach Śląskich”, która ma na celu zachęcenie do związania swojego życia właśnie z Miastem Krzywej Wieży i Frankensteina. W tym celu przy ul. Ziębickiej zlokalizowano tereny pod nowe osiedle domków jednorodzinnych.

Osiedle zostało podzielone na 67 działek. Sprzedaliśmy na nim 57 działek, przetargi na dwie następne zostały już ogłoszone  - są to działki nr 5/53 oraz 5/21. W II połowie bieżącego roku zostaną ogłoszone przetargi na kolejne 8 działek, na które aktualnie przygotowywane są operaty szacunkowe. Działki te zaznaczone są na poniższej mapce kolorem niebieskim:

 

 

Sprzedaż tych 10 działek nie oznacza oczywiście zakończenia rozbudowy osiedla, które będzie się rozrastać dalej, od ul. Ziębickiej w kierunku Jaworka:

 

 

Poza osiedlem przy ul. Ziębickiej, posiadamy również bardzo atrakcyjną działkę przy ul. Strzelińskiej, na którą przetarg można znaleźć TUTAJ

 

Gmina Ząbkowice Śląskie jest równiez otwarta na współpracę z prywatnymi deweloperami w zakresie budownictwa wielorodzinnego. Do budowy takiego bloku mieszkaniowego przygotowuje się również Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ząbkowicach Śląskich.

 

„Bardzo cieszy nas fakt, że tak wiele osób chce wiązać swoją przyszłość z Ząbkowicami Śląskimi. To duże wyróżnienie, ale i zobowiązanie, by wszystkim mieszkańcom zapewnić odpowiedni komfort życia w naszym mieście, tak, aby chcieli tu pozostać, aby pozostać tutaj chciały ich dzieci.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.