ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie ukwiecone

22.05.2015
Na Rynku zakończono już ustawianie gazonów z kwiatami. Od kwietnia piękne kwiaty umilają widok spacerującym przez plac Jana Pawła II, ul. 1 Maja. Kwiatami obsadzono również skrzyżowanie ulic Strzelińskiej i Wrocławskiej, trwa obsadzanie skrzyżowania ulic Wrocławskiej, Żeromskiego i Waryńskiego.

„Nasze miasto rozwija się, remontowane są drogi, zabytki, kamienice. Po zakończeniu rewitalizacji Parku Miejskiego im. Sybiraków nie zapominamy jednak o zieleni, która jest tak potrzebna w każdym mieście. Bardzo cieszy mnie fakt ukwiecenia miasta, które służy przede wszystkim spacerującym mieszkańcom oraz turystom, poprawiając wizerunek Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.