ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Krzywa Wieża w kampanii międzynarodowej

08.01.2013
Niespełna trzy tygodnie temu odbyła się premiera spotu reklamowego "Dolny Śląsk. Dotknij tajemnicy", w którym jednym z elementów promocji województwa jest Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich. W dniu dzisiejszym, tj. 8 stycznia rusza międzynarodowa kampania spotu.

Jej anglojęzyczna wersja będzie miała swoją premierę na antenie "Eurosportu" podczas kwalifikacji do konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii zostaną zaprezentowane wersje niemieckojęzyczne. Widzowie w 59 krajach będą mogli zobaczyć nasz zabytek i dowiedzieć się że "(...) i my, nie tylko Włosi, mamy swoją Krzywą Wieżę, tutaj w Ząbkowicach" - powiedział Prezydent RP Bronisław Komorowski w Ząbkowicach Ślaskich w dniu 8 października 2012r.

Wersja anglojęzyczna spotu: www.youtube.com

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.