ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Liga Futsalu 2013/2014

30.10.2013
To już XI edycja rozgrywek piłki nożnej na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich. Pod koniec listopada ruszają rozgrywki futsalowe, w których co roku uczestniczy ponad 300 zawodników z wielu miejscowości powiatu ząbkowickiego i nie tylko. W ząbkowickiej hali widowiskowo-sportowej grali również zawodnicy z Wrocławia, Bielawy, Kotliny Kłodzkiej, Paczkowa, Opola i innych. Zapraszamy do zapisów.

W tegorocznej edycji nie zabraknie niespodzianek dla publiczności, a ekipy rywalizujące w rozgrywkach zagrają o atrakcyjne nagrody rzeczowe. Już dziś zapraszamydo zapisów. Szczegóły na plakacie.

Imprezę organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich. Honorowy patronat objęli burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek oraz Starosta Ząbkowicki Roman Fester. Patroni medialni: Echo Tygodnia, Express-Miejski.pl oraz Doba.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.