ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Ząbkowicka Rodzina"- Mieszkańcu skorzystaj ze zniżek!

06.08.2013
Informujemy, że na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie wdrażany jest Program „Ząbkowicka Rodzina”, którego celem jest zwiększenie dostępności osobom z rodzin wielodzietnych do działań kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, usługowych i innych.

Zapraszamy członków rodzin wielodzielnych do uzyskania Karty „Ząbkowicka Rodzina” i do korzystania z systemu zniżek oferowanych przez ząbkowickie firmy i instytucje będące Partnerami Programu. Do tej pory złożono 9 wniosków o wydanie Karty "Ząbkowicka Rodzina".

Kto może skorzystać z programu?

Adresatem programu są rodziny wielodzietne, w tym zastępcze, które mieszkają lub są zameldowane na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie i mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do 18 lub 24 lat - w zależności od kontynuacji nauki. Program nie obejmuje dzieci pracujących, pełnoletnich.

Pakiet zniżek

Aby skorzystać z uprawnień należy pobrać i wypełnić wniosek o wydanie karty „Ząbkowicka Rodzina”. Wniosek można pobrać także w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 maja 15 lub w Sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej, oś. XX-lecia 52 (pokój nr 2).

Wniosek o wydanie karty „Ząbkowicka Rodzina”: wniosek-o-wydanie-karty-zabkowicka-rodzina.doc

Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 maja 15 w Biurze Obsługi Interesanta. Rodziny wielodzietne, które złożą odpowiedni wniosek, otrzymają kartę a wraz z nią zniżki – aktualna lista ulg i zniżek dostępna poniżej (lista podlega bieżącej aktualizacji wraz z napływem kolejnych ofert zniżkowych od przedsiębiorców i instytucji).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.