ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Rodzina - pierwsze umowy podpisane

12.08.2013
W minionym tygodniu, 9 sierpnia Burmistrz Marcin Orzeszek podpisał pierwsze umowy z Partnerami Programu "Ząbkowicka Rodzina”.

Celem programu jest zwiększenie dostępności osobom z rodzin wielodzietnych do działań kulturalnych, imprez sportowych, rekreacyjnych, usługowych i innych poprzez stworzenie i rozwijanie katalogu ulg dla osób uprawnionych. Projekt zakłada konkretną pomoc ze strony partnerów – przedsiębiorców z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie. Każdy z przedsiębiorców będzie mógł zaproponować rodzinom wielodzietnym rabaty czy też ulgi w usługach lub artykułach, których dystrybucją się zajmuje.

Rodziny wielodzietne zostaną zaopatrzone w specjalne karty, które będą identyfikowały ich poszczególnych członków. Karty będą wydawane na podstawie składanych wniosków.  Natomiast każda firma, zakład, sklep czy instytucja, która przystąpi do programu, będzie oznaczona specjalną naklejką – identyfikującą ją jako Partnera Programu.

Dziękujemy wszystkim Partnerom Programu za przyłączenie się do tego projektu i wsparcie ząbkowickich rodzin.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i zainteresowane podmioty do współpracy do przyłączenia się do programu i zaproponowanie ulg, z których korzystać będą mogły rodziny wielodzietne.

Lista przedsiębiorców, którzy wyrazili wolę uczestnictwa w programie „Ząbkowicka Rodzina”:

OPTYK

Marek Urbaś

ul. Kościuszki 3

Ząbkowice Śląskie

 

KANCELARIA RADCY

PRAWNEGO Paweł Sobieralski

Rynek 40

Ząbkowice Śląskie

 

SKLEP GLADIAS

Małgorzata Baszczyj

Rynek 41

Ząbkowice Śląskie

 

SKLEP MODA DLA CIEBIE

Halina Różańska

ul. Grunwaldzka 38

Ząbkowice Śląskie

 

FOTO BAJKA

Tomasz Kowalski

Rynek 2

Ząbkowice Śląskie

 

ZPHU Machnik Marek

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „SKACZĄCE NUTKI”

W OLBRACHCICACH WIELKICH

Olbrachcice Wielkie 113

 

Sklep RTV AGD ELDOM

Elżbieta Przepiórka

ul. 1 Maja 5

Ząbkowice Śląskie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.