ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowickie zespoły muzyczne zagrały dla Wiktorka - dziękujemy

03.06.2013
FairyTaleShow, Frankenstein Children oraz The Colonists zagrali w piątek charytatywnie dla małego Wiktorka. Lokalna społeczność nie zawiodła – podczas koncertu została zebrana kwota 1866 zł, która przeznaczona będzie na leczenie chłopca.

Koncert wschodzących gwiazd rocka – zespołu FairyTaleShow –przyciągnął wielu fanów. Do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury licznie przybyła młodzież oraz dorośli. Zespół supportowany był przez 3-osobowy skład Frankenstein Children, który rozgrzał atmosferę i rozruszał widownię. Wszyscy bawili się znakomicie, a nasze młode talenty muzyczne dały z siebie wszystko. Na zakończenie impreza przeniosła się na ząbkowicki rynek, gdzie zagrał The Colonists.

Zespół FairyTaleShow - gość specjalny tego wieczoru - wywołał wśród fanów ogromne emocje. Publiczność nie chcąc rozstać się z wokalistą i trzema muzykami, doprowadziła do 3-krotnego BIS-u. Chłopcy po raz kolejny udowodnili, że nie przypadkiem znaleźli się tak wysoko w programie Must Be The Music. Grupie wręczone zostały podziękowania burmistrza za promocję Gminy Ząbkowice Śląskie podczas udziału w programie oraz za zajęcie wysokej pozycji w finale. Miłą niespodzianką był także tort z podobizną każdego członka zespołu, który wywołał szczególne poruszenie wśród młodych muzyków.

Podczas koncertu nie zabrakło słów podziękowań i gestów wsparcia. Łącząc przyjemne z pożytecznym, udało się zebrać 1866,21 złotych.

Burmistrz Marcin Orzeszek serdecznie dziękuje zespołom FairyTaleShow, Frankenstain Children i The Colonist oraz organizatorom przedsięwzięcia – Fundacji Dobrych Działań i wolontariuszom, za dobrą wolę, szczodry gest i okazane serce. Wyrazy wdzięczności kieruje także do wszystkich mieszkańców i gości, którzy wsparli w tym dniu finansowo małego Wiktora.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.