ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zagraj w mobilny quest „Tajemnicze Ząbkowice”

29.05.2015
Zapraszamy wszystkich szukających przygód i kochających rozwiązywanie zagadek z humorem do udziału w queście „Tajemnicze Ząbkowice – poznaj lochy, strachy i upiory Ząbkowic Śląskich”. Podczas wyprawy zdobędziesz wiedzę o podziemnych zakamarkach ukrytych w różnych, ciekawych miejscach Ząbkowic. Jest tu wiele piwnic, lochów i ciemnych zakątków, z którymi wiążą się ciekawe opowieści. Czas przejścia trasy około 1 godziny.

Questing jest bardzo popularną w USA oraz Europie formą odkrywania niezwykłych miejsc i zapoznawania się z ich historią. To turystyka z zagadkami, podchody i gra terenowa w jednym. Opiera się na zwiedzaniu po nieoznakowanych szlakach (questach).

Na trasie wędrówki użytkowników aplikacji znajdują się miejsca - przystanki, do których użytkownik ma dotrzeć (analogicznie jak dzieje się to w queście tradycyjnym - w formie papierowej). Wersja papierowa questu dostępna jest w Gminnym Centrum Informacji Turystycznej, ul. św. Wojciecha 5/1, tel. /74/ 815 74 01, e-mail: it@zabkowiceslaskie.pl.

Krótka instrukcja jak zainstalować aplikację mobilną:

Aby zainstalować aplikację należy kliknąć w jeden z poniższych linków (w zależności od systemu operacyjnego naszego smartfona). Można to zrobić bezpośrednio ze swojego smartfona lub z komputera. Jeżeli mamy już założone swoje konto na telefonie, to wystarczy kliknąć w buton zainstaluj i aplikacja zostanie pobrana na nasz smartfon. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze swojego konta to instalację należy poprzedzić rejestracją lub logowaniem.

Linki do pobrania aplikacji:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.qwsi

Windows Phone: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/questy-ziemi-z%c4%85bkowickiej/0bd528d4-ba09-43bc-b5c9-1ed0861f6bb7

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/questy-ziemi-zabkowickiej/id992073486?mt=8

Aplikacja została stworzona na zlecenie Lokalnej Grupy Działania „Qwsi”.

Do Ząbkowice Śląskich Wędrowcze trafiłeś
Krzywę Wieżę już pewnie zwiedziłeś
Teraz czas, by przeżyć przygodę
Ruszaj wiec niezwłocznie w drogę….

Sprawdź, czy dobre buty masz
I trudną drogą radę iść dasz
Długopis też Ci dziś się przysłuży
Gdyż cos zapiszesz podczas tej podróży

Tak zaczyna się quest „Tajemnicze Ząbkowice” – a więc zapraszamy w drogę!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.