ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zagubiłeś dokumenty? Zastrzeż je w Banku!

31.12.2014
Związek Banków Polskich prowadzi Kampanię Informacyjną, której celem jest poszerzenie wiedzy o możliwości i potrzebie zastrzegania w bankach wszystkich utraconych dokumentów. Bez względu na to czy zostały one skradzione czy zagubione.

Kampania jest prowadzona we współpracy z Policją, pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz przy aktywnej współpracy ze strony samorządów miast i gmin a także uczelni. Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo osób, które utraciły dokumenty tożsamości.

Inicjatywa ma przede wszystkim informować o tym, że istnieje możliwość uniknięcia szeregu przykrych konsekwencji mogących powstać w wyniku utraty dokumentów.

System Zastrzegania Kart (+48) 828 828 828

Na szybkie i efektywne zastrzeganie skradzionych kart lub zagubionych kart płatniczych. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: (+48) 828 828 828 by zastrzec swoją kartę.

System „ Dokumenty Zastrzeżone” został stworzony dla ochrony osób, które utraciły swoje dokumenty tożsamości – dowody osobiste, paszporty , prawa jazdy, karty płatnicze, dowody rejestracyjne i wiele innych.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem : www.dokumentyzastrzezone.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.