ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zakończenie roku maturzystów w III LO w Ząbkowicach Śląskich

30.04.2012
Dobiegł końca rok szkolny dla maturzystów w III LO w Ząbkowicach Śląskich im. Władysława Jagiełły. W piątek, 27 kwietnia br. w szkolnej auli na uroczystym apelu przekazano sztandar klasom drugim,

wręczono wyróżnającym się uczniom dyplomy: za obywatelską postawę, za najlepsze wyniki w nauce, wolontariat i dar serca dla Domu Dziecka "Jutrzenka" w Bardzie oraz współpracę z tygodnikiem "Echo Tygodnia". Wręczono kwiaty i wyróżnienia dla rodziców i nauczycieli. Okolicznościowe przemówienie wygłosił gospodarz III LO Tomasz Błauciak. Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, jak i Starosta Roman Fester złożyli życzenia maturzystom.

Na zakonczenie wręczono wybranym uczniom statuetki "Władki 2012", a dokonywali tego między innymi: Krzysztof Ibisz, Doda, Brad Pitt, Jola Rutowicz czy Karol Strasburger... w kategoriach, takich jak np. Sportowiec Roku, Mózg Roku, Krejzol Roku, The Voice of III LO. To było prawdziwe pożegnanie, z humorem i przymrużeniem oka, a już od 4 maja przed nimi ważny, wprowadzający w dorosłe życie, egzamin maturalny. Połamania piór!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.