ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29.06.2012
Programy artystyczne, podsumowanie osiągnięć, uroczyste przemowy i pożegnania – z tym musiały się dziś zmierzyć wszystkie szkoły w Gminie Ząbkowice Śląskie. Koniec roku to wielkie emocje, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012 Burmistrz Marcin Orzeszek przesłał do wszystkich szkół list z życzeniami, podziękowaniami i gratulacjami. Dzieciom i młodzieży życzył nieustającej słonecznej pogody oraz aby w ferworze wolności i zabawy nie zapominali o zdrowym rozsądku. Nauczycielom oraz rodzicom składał wyrazy wdzięczności za trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia. Najlepsi uczniowie i uczennice zostali uhonorowani stypendium - Nagrodą Burmistrza.

Uroczystościom zakończenia roku szkolnego towarzyszyły apele, występy taneczne, wręczanie nagród. Zapach lata, perspektywa odpoczynku od nauki i wakacyjnych przygód sprawiły, że pożegnania odbyły się w miłej
i przyjemnej atmosferze.

Wszystkim życzymy udanych, pełnych pozytywnych wrażeń wakacji oraz szczęśliwego powrotu za dwa miesiące do szkolnych obowiązków.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.