ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich III LO w Ząbkowicach Śląskich

26.04.2013
Maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich zakończyli rok szkolny – 26 kwietnia 2013 odbyło się uroczyste rozdanie świadectw i nagród. To była jedna z ostatnich chwil, które spędzili w swojej szkole. Za kilka dni zasiądą jeszcze razem do egzaminu maturalnego. W części artystycznej programu tradycyjnie uczniowie rozdali „Władki” – statuetki przyznawane w wielu kategoriach dla najbardziej wyróżniających się uczniów.

Zgromadzonych na auli powitał dyrektor szkoły pan Tomasz Błauciak. Podczas uroczystości przemawiał starosta Roman Fester oraz ksiądz Dziekan Bogdan Wolniewicz. Burmistrz Marcin Orzeszek wręczył gratulacje i nagrody uczniom oraz gronu pedagogicznemu, dziękując za współpracę z gminą. Wszyscy wyróżnieni maturzyści otrzymali z rąk pana dyrektora świadectwa i nagrody za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce.

 Po części oficjalnej przyszedł czas na występy. „Władki” – statuetki, których nazwa pochodzi od patrona szkoły Władysława Jagiełły - zostały przyznane w dziesięciu kategoriach, wprawiając publiczność w wyśmienite humory. Wręczanie „Władków” przeplatane było występami tanecznymi i artystycznymi. Wszystkim spodobał się skecz w wykonaniu trzecioklasistów – program nie miał sobie równych pod względem poczucia humoru i pomysłowości.

Życzymy wszystkim maturzystom powodzenia na egzaminie maturalnym.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.