ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do odwiedzenia strony sztabu ząbkowickiego WOŚP

18.11.2013
Ruszyła strona ząbkowickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi styczniowego finału. Tegoroczny 22. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2014 po hasłem „NA RATUNEK” – z zebranych pieniędzy zakupiony zostanie specjalistyczny sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Za pośrednictwem strony można dowiedzieć się jak zostać wolontariuszem oraz skontaktować z szefem sztabu. Na stronie zostanie zamieszczony program wydarzenia. Zachęcamy do wsparcia ząbkowickiego sztabu WOŚĆ, przyłączenia się do grupy wolontariuszy i oczywiście uczestnictwa w wydarzeniu!

Link do strony: www.wosp-zabkowiceslaskie.pl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.