ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spotkania z Prezydentem RP

18.10.2012
„(…) Polska pomysłowość, polska umiejętność adaptowania rzeczywistości się przejawia również w tym, że i my, nie tylko Włosi mamy swoją Krzywą Wieżę tutaj w Ząbkowicach. To świadczy o tym, że jesteśmy cząstką Europy, ale taką polską cząstką Europy i za to serdecznie dziękuję.” – mówił Prezydent Bronisław Komorowski podczas spotkania ze społecznością powiatów ząbkowickiego, strzelińskiego i dzierżoniowskiego. Zapraszamy do obejrzenia skróconej relacji z wizyty prezydenta w Ząbkowicach Śląskich.

Prezydencka wizyta za nami. W pamięci pozostały miłe słowa i podziękowania, które prezydent złożył mieszkańcom:

"(...) I ja dzisiaj tej serdeczności doświadczyłem tutaj na rynku, doświadczyłem w kontakcie z ludźmi i musze powiedzieć, że nawet Frankenstein nie jest już straszny, proszę Państwa, a co dopiero Krzywa Wieża."

Przypomnijmy sobie jeszcze raz te chwile - poniżej video-relacja autorstwa Marcina Mazurkiewicza.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.