ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do Punktu konsultacyjnego w Ząbkowicach Śląskich dla przedsiębiorców i osób chcących założyć działalność gospodarczą

06.08.2013
Cyklicznie w każdą pierwszą środę miesiąca, w godz. 11.00–15.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich odbywają się dyżury konsultanta-specjalisty Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. Obecni i przyszli przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego doradztwa i pomocy z zakresu szeroko rozumianego rozwoju przedsiębiorczości.

Dyżury odbywają się w ramach realizacji projektu „Świadczenie usług informacyjnych i doradczych w sieci Punktów Konsultacyjnych KSU”. Z punktu konsultacyjnego może skorzystać każdy – jeżeli chcesz założyć firmę lub dowiedzieć się jak pozyskać fundusze, zapraszamy już dziś na kolejne spotkanie – 7 sierpnia 2013 r.
od godz. 11.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.