ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów – ULICZKA ZDROWIA 2014

11.07.2014
Podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży odbędzie się III edycja „Uliczki Zdrowia” – 12 lipca, na rynku przed ratuszem staną stoiska z usługami medycznymi. Z bezpłatnych świadczeń prowadzonych przez lekarzy specjalistów będą mogli skorzystać wszyscy – dzieci i dorośli – w godz. od 10.00 do 14.00.

Wśród szerokiej oferty badań i konsultacji znajdą się m. in. porady dietetyczne także dla osób z celiakią oraz na diecie bezglutenowej, pomiar ciśnienia i poziomu cukru. Ponadto ofertę urozmaicą zabiegi z wykorzystaniem lasera diodowego oraz JPL, pokazy ratownictwa medycznego, nauka pierwszej pomocy medycznej, rejestracja dawców szpiku kostnego, metody wspomagania leczenia i rehabilitacji oraz przeprowadzenie bezpłatnego badania mammograficznego. Dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnego przeglądu zębów, a ich rodzice skorzystać z porady pediatry.

Oddajmy swoje zdrowie w dobre ręce – porady i diagnozy naszych lekarzy, dentystów, ginekologów, rehabilitantów, ratowników medycznych i osób działających w stowarzyszeniach prozdrowotnych mogą okazać się niezwykle cenne i ważne dla naszego dobrego samopoczucia, pełni sił fizycznych i profilaktyki zdrowotnej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.