ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do udziału w konkursie poetyckim

22.01.2013
Konkurs Poetycki organizowany jest w ramach VII Forum Dolnośląskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku Temat wierszy: "Różne barwy jesieni życia". Na konkurs można nadsyłać jedynie niepublikowane wcześniej wiersze związane z szeroko pojętą tematyką – egzystencja człowieka w dojrzałym wieku.

Ilość przesłanych przez jednego autora wierszy nie może przekraczać 2 utworów

1. Organizator konkursu
Organizatorem konkursu jest: Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ząbkowicach Śląskich

2. Uczestnicy konkursu
Konkurs ma charakter ograniczony terytorialnie, bez ograniczeń wiekowych. Skierowany jest do profesjonalistów i amatorów, zamieszkałych bądź pochodzących z województwa dolnośląskiego.

3. Jury
Oceny wierszy dokona jury, którego decyzje są ostateczne. Jury nie jest zobowiązane do wyjaśniania swoich postanowień.

4. Nagrody
Laureaci Konkursu otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora i sponsorów
Nagrody wręczone zostaną laureatom w trakcie VII Forum Dolnośląskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

5. Termin nadsyłania wierszy
Wiersze należy nadsyłać na adres:
Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rynek
24, 57-200 Ząbkowice Śl. w
terminie do 5 kwietnia 2013 roku  z dopiskiem „ konkurs poetycki”

6. Termin ogłoszenia wyników konkursu
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czasie VII Forum DUTW, a dodatkowo na stronie internetowej  ZUTW oraz Urzędu Miasta i Gminy Ząbkowice Śl.,  a laureaci zostaną dodatkowo powiadomieni telefonicznie lub elektronicznie .

7. Szczegóły techniczne
Wiersze należy nadsyłać w 3 egzemplarzach wyłącznie w maszynopisie lub wydruku komputerowym formatu A-4.  Każdy wiersz należy opatrzyć godłem (godło czyli pseudonim np. w prawym górnym rogu). Na kartkach z wierszami nie można umieszczać nazwiska czy podpisu - jedynie godło.

Do nadesłanych wierszy należy dołączyć zaklejoną kopertę, oznaczoną tym samym godłem co wiersz , zawierającą dane autora - imię i nazwisko, adres zamieszkania, tel. kontaktowy, e-mail oraz oświadczenie o treści: ”Oświadczam, że jestem autorem/autorką wierszy nadesłanych na konkurs. Wiersze nie były wcześniej publikowane i nagradzane na innych konkursach”

8. Zobowiązania końcowe
Nadesłanie wierszy jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.  Nadesłane prace nie będą zwracane. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikacji konkursowych tekstów oraz do cytowania ich w mediach bez gratyfikacji pieniężnych dla ich autorów.  Nadesłanie prac jest jednocześnie zgodą autora na nieodpłatne wykorzystanie w różnych publikacjach i mediach.  

Przystąpienie uczestników do konkursu oznacza wyrażenie przez nich zgody na wykorzystanie ich nazwisk w akcjach informacyjnych, reklamowych i promocyjnych związanych z niniejszym konkursem. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29. 08. 97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.

Sprawy nie ujęte regulaminem i sporne rozstrzyga Jury i organizator konkursu.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela:

Krystyna Buchwald
Tel: 784556330
e-mail: k.buchwald@wp.pl

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.