ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do udziału w VI edycji Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL

11.03.2014
Targi AGROTRAVEL to najważniejsza wyspecjalizowana impreza wystawiennicza w Polsce, która integruje branżę turystyczną z obszarów wiejskich Polski i Europy. Są doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej na wsi oraz wymiany doświadczeń wśród licznych podmiotów działających w sektorze turystyki na obszarach wiejskich.

Ich charakterystyczną cechą jest możliwość upowszechnienia, w jednym miejscu i czasie, wielokulturowej oferty europejskiej turystyki wiejskiej i agroturystyki. To wyjątkowe miejsce pełne barw i zapachów, przywodzące na myśl wakacyjny wypoczynek pod gruszą i wspomnienia z dzieciństwa. Co więcej to centrum spotkań potencjalnych nowych przedsiębiorców oraz partnerów do współpracy w zakresie budowania oraz rozwoju markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej. Jest to swego rodzaju festiwal dziedzictwa kulturowo – krajobrazowego europejskich wsi.

Podczas ich V edycji w 2013 r. targi odwiedziło ponad 23 tys. odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą turystyki wiejskiej i agroturystyki prezentowaną na ponad 160 stoiskach.

Od początku Targom AGROTRAVEL towarzyszy międzynarodowa konferencja. W 2014 jej tematem przewodnim będzie „Turystyka wiejska bez granic”. Będzie to doskonała okazja do podsumowania kończącego się okresu programowropejskiej i przedstawienia efektów zrealizowanych działań, ale i do zaprezentowania nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej oraz poinformowania uczestników jak Turystyka ulokowana jest w nowych programach unijnych na lata 2014 – 2020.
Ponadto, w programie Targów AGROTRAVEL znajdą się takie propozycje jak:
•    jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych,
•    karczmy z regionalnymi i tradycyjnymi produktami kulinarnymi,
•    scena kultury, gdzie zaprezentują się artyści ludowi,
•    konkursy dla wystawców i zwiedzających.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem LGD Qwsi do 14.03.2014 r. - tel. 74 8191 213.

Koszt wynajęcia powierzchni wystawienniczej pokrywa LGD Qwsi. Jednocześnie informujemy, że LGD Qwsi nie pokrywa kosztów transportu oraz noclegów.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.