ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy dzieci do Przedszkoli w Gminie Ząbkowice Śląskie!

28.08.2014
Wciąż pozostają jeszcze wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych Gminy Ząbkowice Śląskie. Łącznie pozostały jeszcze 53 wolne miejsca. Dzieci można jeszcze zapisywać do następujących przedszkoli:

Przedszkole Publiczne nr 5 – 19 wolnych miejsc

Oddział Przedszkolny w Bobolicach – 4 wolne miejsca

Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 – 10 wolnych miejsc

Oddział Przedszkolny przy SP w Braszowicach – 17 wolnych miejsc

Oddział Przedszkolny w Stolcu – 1 wolne miejsce

Oddział Przedszkolny przy SP w Zwróconej – 2 wolne miejsca

W Przedszkolach miejskich obowiązuje jedna stawka za dzienne wyżywienie wynosząca 5 zł na jedno dziecko. W tej cenie dziecko ma śniadanie, obiad oraz podwieczorek. W oddziałach przedszkolnych w Stolcu oraz w Zwróconej cena dziennego wyżywienia (obiadu) wynosi 3,50 zł.


Przypominamy, że od 1 września 2014r. Przedszkole Publiczne nr 1 oraz nr 4 i nr 5 wydłużają czas otwarcia do  godziny 17:00, a Przedszkole Publiczne nr 2 aż do godziny 18:00.

Zachęcamy rodziców do zapisywania swoich pociech do przedszkoli w Gminie Ząbkowice Śląskie, gdzie czekają na nie bardzo dobre warunki do bezpiecznego rozwoju i nauki, pod okiem profesjonalnej i wspaniale nastawionej do dzieci kadry pedagogicznej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.