ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego już jutro na rynku!

20.06.2014
Zapraszamy na kolejną - 5 edycję Targów Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego. Już jutro ząbkowicki rynek wypełni się pysznymi smakołykami: tradycyjne wędliny, miody, swojskie wędzone sery, pachnący smalec, pyszne ciasto, konfitura z papryki, ekologiczne cukinie i patisony w zalewie, aromatyczne przyprawy świata pozwolą zadowolić gusta najbardziej wybrednych smakoszy. 21 czerwca od 10:00 do 14:00 na ząbkowickim rynku – nie może Cię tam zbraknąć. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości do odwiedzenia jarmarku - gwarantowane zadowolenie z zakupu wysokiej jakości produktów.

Targi są doskonałą okazją do propagowania kultury tradycyjnej, odgrywającej ważną funkcję w kształtowaniu poczucia tożsamości regionalnej. Przedsięwzięcie promuje i wspiera rozwój produkcji ekologicznej, regionalnej żywności oraz wyrobów rzemiosła artystycznego. Każdy kto w sobotni poranek pojawi się na rynku będzie miał możliwość nabyć  jedyne w swoim rodzaju regionalne przysmaki oraz pamiątki. Wśród wystawców będzie można spotkać także przedstawicielkę czeskiego miasta partnerskiego Gminy Ząbkowice Śląskie – Cervenego Kostelca, z bogatą ofertą syropów ziołowych (mniszkowy, świerkowy, stokrotkowy i inne)  i ręcznie malowanych bluzek.

Kolejna edycja targów planowana jest na 12 lipca podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży na ul. św. Wojciecha pod Krzywą Wieżą. Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.