ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na II Piknik Ratowniczy

29.05.2015
Pokazy ratownictwa technicznego i wysokościowego, strzelnica, bezpłatny park zabaw i tyrolka dla dzieci, pokazy systemu walki wręcz „Haller” to tylko niektóre atrakcje, które zostały przygotowane na Piknik Ratowniczy „Bezpieczny Powiat Ząbkowicki”. A ten już w najbliższą sobotę 30 maja 2015 r. na plantach przy ruinach zamku. Przyjdź, bo naprawdę warto!

Równocześnie na plantach zamkowych rywalizować będą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w zawodach szkolnych zespołów ratowniczych. Po raz pierwszy odbędzie się Powiatowy Piknik Rodzin Zastępczych z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Międzynarodowego Dnia Dziecka i Dnia Rodziny.

Zapraszamy wszystkich chętnych na planty przy ruinach zamku. Zdobyta wiedza może uratować życie bliskiemu w najmniej spodziewanym momencie! Przyjdź i zdobądź wiedzę na wagę życia!

Organizatorem II Pikniku Ratowniczego jest Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.