ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy!

13.12.2013
Już w sobotę 14 grudnia 2013 na ząbkowickim rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy – świąteczna impreza dla całych rodzin! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na wspólne spotkanie wigilijne – już od godz. 11.00. W programie jarmarku wiele atrakcji: degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych, żywa szopka bożonarodzeniowa, konkursy, do nabycia regionalne swojskie produkty i ręcznie wykonane świąteczne ozdoby. Daj się ponieść magii świąt i bądź w tym dniu razem z nami!

W jarmarku udzial weźmie ponad 60 wystawców. Świąteczne stragany wypełnione będą produktami i ręcznie wykonanymi, świątecznymi wyrobami prosto od lokalnych przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników. Miody, kartki, dekoracje, stroiki, ciasta i wypieki oraz wiele innych – wszystko najwyższej jakości.

Ale tegoroczny jarmark to nie tylko zakupy – to przede wszystkim okazja do wspólnego spotkania, skosztowania smacznych, polskich wigilijnych potraw. Na rynkowej scenie wystąpią dzieci i młodzież z ząbkowickich przedszkoli i szkół. W świąteczną atmosferę wprowadzi koncert zespołu Zayazd z pięknymi, polskimi kolędami.

Na uczestników jarmarku czekać będą ciekawe konkursy: „Choinka Babuni”, „Stroiki Świąteczne”, „Regionalna potrawa naszych przodków”.  Najmłodsi będą mogli odwiedzić żywą szopkę, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy i zachęcamy do wyjścia z domu i radosnego przeżywania tych przedświątecznych chwil, jedynych w roku.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.