ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na nocne zwiedzanie Krzywej Wieży i Laboratorium Frankensteina podczas V Potwornego Zlotu Motocyklowego

05.06.2013
Zbliża się kolejny Potworny Zlot Motocyklowy – w ramach wydarzenia 7 i 8 czerwca 2013 Krzywa Wieża oraz Laboratorium Frankensteina będą czynne do późnych godzin nocnych – serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i spragnionych niecodziennych emocji.

Zabytki zwiedzać można codziennie od godz. 9.00 do 18.00. Podczas Potwornego Zlotu – do godz. 24.00. Panorama miasta po zmroku ze szczytu Krzywej Wieży jest niezapomniana! Miłośnikom grozy i horroru polecamy odwiedzenie piwnic doktora Frankensteina, mieszczących się w Izbie Pamiątek Regionalnych. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy w dniach 7-9 czerwca będą gościć w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.