ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na pierwszy z TARGÓW PRODUKTU REGIONALNEGO i RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

17.01.2014
Odkryj smak tradycji! - już 18 stycznia 2014 odbędzie się pierwszy z cyklu comiesięcznych targów produktu regionalnego i rękodzieła artystycznego. Kiermasz rękodzieła i regionalnych kulinariów odbędzie się na ząbkowickim rynku w „grocie” (Ratusz), w godz. 10.00 – 14.00. Serdecznie zachęcamy wystawców do zgłaszania swojego udziału, a mieszkańców i gości do odwiedzenia jarmarku.

Zapowiada się niezwykła uczta dla smakoszy ciast, serów, wędlin i innych przetworów wytwarzanych według tradycyjnych, oryginalnych receptur producentów z powiatu ząbkowickiego. Targi w swoim założeniu mają promować i wspierać rozwój produkcji ekologicznej, regionalnej żywności oraz wyrobów rzemiosła artystycznego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – będzie można nabyć pamiątki, ozdoby, obrazy, kartki oraz zaopatrzyć się w jedyne w swoim rodzaju regionalne przysmaki.

Wszystkich wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników i rękodzielników zapraszamy do udziału w kiermaszu – to doskonała okazja do zaprezentowania Państwa niepowtarzalnych wyrobów. Prosimy o zgłaszanie swojego udziału do dnia 16 stycznia br. – Wydział Rozwoju i Promocji, tel. 74-8-165-322; e-mail: matylda.grabalska@zabkowiceslaskie.pl.

Kolejne edycje targów planowane są na 15 lutego i 15 marca. Już dziś zaplanujcie je w swoich grafikach i kalendarzach – serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.