ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na strony internetowe gminnych spółek

24.01.2012
Zachęcamy serdecznie Państwa do korzystania ze stron internetowych ząbkowickich spółek gminnych Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. PWiK "Delfin" oraz Nieruchomości Ząbkowickich Powiernik Sp. z o.o.

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
ul. Daleka 2
57-200 Ząbkowice Śląskie
www.zgk-zabkowice.pl


Na stronie tej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące spółki, a także harmonogram odbioru odpadów komunalnych, cennik usług, informacje o cmentarzu komunalnym.
--------------------------------------------
PWiK "Delfin" Sp. z o.o.
ul. Rzeczna 2
57-200 Ząbkowice Ślaskie
www.pwikdelfin-zabkowiceslaskie.pl


Na stronie tej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące spółki, cennik i zakres usług oferowanych przez PWiK "Delfin".  
--------------------------------------------
Nieruchomości Ząbkowickie Powiernik Sp. z o.o.
ul. Powstańców Warszawy 5

57-200 Ząbkowice Śląskie
http://www.nzpowiernik.pl/


Na stronie tej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące spółki, cennik i zakres usług oferowanych przez Nieruchomości Ząbkowickie Powiernik Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.