ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego

29.01.2015
Odkryj smak tradycji! – już 31 stycznia odbędą się pierwsze z cyklu comiesięcznych targów produktu regionalnego i rękodzieła artystycznego. Kiermasz odbędzie się na ząbkowickim Rynku w godzinach 10:00 – 14:00. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości do odwiedzenia jarmarku.

Celem targów jest popularyzacja i rozwój produkcji ekologicznej, regionalnej żywności oraz wyrobów rzemiosła artystycznego. Jest to wyjątkowa okazja do nabycia niepowtarzalnych przedmiotów, które nie są wytworem maszyn. Kupujący mają pewność wysokiej jakości sprzedawanych wyrobów oraz możliwość porozmawiania z lokalnymi twórcami, w jaki sposób dany produkt się wytwarza.

Kolejna edycja targów planowana jest na 21 lutego. Natomiast  28 marca odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Już dziś zaplanujcie je w swoich grafikach i kalendarzach!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.