ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na XVI Podwieczorek pod zegarem – 14 czerwca

12.06.2012
Przed nami kolejne czwartkowe spotkanie pod zegarem, tym razem z udziałem niecodziennych gości – Agaty Dymały, Agnieszki Ciszewskiej i Grzegorza Banaszka. Niezwykłe osobowości o artystycznej duszy. Czym nas zaskoczą? Gwarantowane emocje, wrażenia i inspiracje ze spotkania z artystami - już w czwartek 14 czerwca, godz. 18.00 w Izbie Pamiątek Regionalnych im. J. Glabiszewskiego – serdecznie zapraszamy!

Goście XVI Podwieczorku pod zegarem:  

Agata Dymała

 Ząbkowiczanka od urodzenia, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, tegoroczna maturzystka, kocha konie i rysuje je od zawsze.

Agnieszka Ciszewska  

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych (2005-2011).  Na poziomie licencjatu ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową "Kadry dla Europy w Poznaniu; kierunek Ochrona Dóbr Kultury - projektowanie i konserwacja dzieł rzemiosła artystycznego i sztuki użytkowej. Ukończyła również Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach (2000-2005) - specjalizacja snycerstwo artystyczne.

Grzegorz Banaszek

Wszechstronny poeta i muzyk. Od 27 września 2004 r. dostępna jest jego nowa płyta zatytułowana „Jestem”, która powstała we współpracy z Jackiem Rzempołuchem. Na płycie znajduje się 10 utworów z gatunku ballady i poezji śpiewanej. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.