ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy producentów lokalnej żywności do udziału w projekcie DOLNOŚLĄSKIE SMAKI

28.01.2014
Zapraszamy lokalnych producentów żywności do zgłaszania swoich produktów do projektu (mogą to być zarówno pojedyncze nieprzetworzone produkty – warzywa, owoce, żywiec, jak i przetworzone – np. dżemy, nalewki, sery). W ramach projektu lokalni producenci będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w krajowych targach spożywczych, m.in. w Poznaniu, wziąć udział w szkoleniach z technologii żywności prowadzonych przez specjalistów z Uniwersytetu Przyrodniczego.

 

Robert Makłowicz - autorytet kulinarny - przygotuje przepisy na pyszne potrawy ze zgłoszonych do projektu produktów, które będą serwowane w lokalnych restauracjach, dlatego do projektu zapraszamy również lokalnych restauratorów.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie, prosimy o zgłaszanie się do biura:

LGD Fundacji Kłodzka Wstega Sudetów
tel. 74 8148 159, e-mail: biuro@kws.org.pl

LGD „Qwsi”
tel. 74 8191 213, e-mail: biuro@qwsi.pl

Szczegóły na stronie:

http://www.dolnoslaskie-smaki.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.