ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaproszenie dla przedsiębiorców na targi KONVENT'A

13.03.2014
Zapraszamy przedsiębiorców z terenu Powiatu Ząbkowickiego do udziału w targach „Konvent’a”, które odbędą się w niemieckiej miejscowości Löbau (koło Zgorzelca) w terminie 26 (sobota) – 27 (niedziela) kwietnia 2014. Targi odbędą się w ramach transgranicznego projektu unijnego „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki”. Partnerem w projekcie jest Powiat Ząbkowicki.

Trwające dwa dni targi o profilu konsumencko-gospodarczym, na których prezentuje się ponad 200 firm z Niemiec, Polski i Czech, odwiedzane są rokrocznie przez 20 tysięcy osób co świadczy o atrakcyjności imprezy.

Na targach w Löbau będzie możliwość zaprezentowania swoich wyrobów na wspólnym stoisku reprezentacji Powiatu Ząbkowickiego i nawiązania współpracy biznesowej z niemieckimi podmiotami gospodarczymi z terenu Powiatu Görlitz.

Udział w targach „Konvent’a” jest bezpłatny (w tym: opłata za wynajęcie stoiska, jeden nocleg w hotelu, pełne wyżywienie), jedynie koszt dojazdu należy pokryć ze środków własnych.

Na czas targów do dyspozycji będzie tłumacz biegle władający językiem niemieckim.

Powierzchnia wspólnego stoiska jest ograniczona, dlatego prosimy o jak najszybsze zgłoszenie chęci udziału w delegacji udającej się do Löbau.

Termin zgłoszeń upływa w piątek, 11 kwietnia 2014 r.

Państwa zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Michał Sikuciński – pracownik Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich ul. Sienkiewicza 11 pok 306, tel. 074 816 28 16, e-mail: promocja@zabkowice-powiat.pl

Pobierz pełną informację

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.