ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaproszenie do udziału w targach w powiecie partnerskim Main-Tauber

04.09.2013
W dniach 13 – 22 września 2013 r. w miejscowości Lauda-Königshofen w niemieckim powiecie Main-Tauber, tj. powiecie partnerskim Powiatu Ząbkowickiego, odbędą się konsumencko-gospodarcze targi pn. „AGIMA”. Udział w targach jest bezpłatny.

 

Dzięki partnerstwu powiatów producenci produktów regionalnych, którzy działają na terenie Powiatu Ząbkowickiego, mają możliwość wzięcia udziału w tej imprezie.

Prezentacja i sprzedaż produktów regionalnych pochodzących z Ziemi Ząbkowickiej odbywać się będzie na wspólnym stoisku Starostwa Powiatowego i przedsiębiorców w dniach 18 – 23 września br.

Prezentacja na  stoisku targowym jest bezpłatna. Przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w targach muszą pokryć wyłącznie własne koszty noclegu i wyżywienia.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach „AGIMA” prosimy o zgłoszenie się do Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich. Ilość miejsc jest organiczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

tel. 74/ 8162815

mail: m.sikucinski@zabkowice-powiat.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.