ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaproszenie do złożenia oferty na wydruk ulotek z atrakcjami turystycznymi oraz opracowanie projektu graficznego i wydruk zakładek do książek

26.04.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza do składania ofert na: zadanie I: „Wydruk ulotek w języku polskim, angielskim, niemieckim i czeskim z atrakcjami turystycznymi Ząbkowic Śląskich”, zadanie II: „Opracowanie projektu graficznego i wydruk zakładek do książek z wizerunkiem Krzywej Wieży wraz z przeniesieniem praw autorskich”.

Ofertę prosimy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie w Biurze Obsługi Interesanta – parter budynku, do dnia 02.05.2013 r., do godz. 16:00.

Pełna treść zapytania: pobierz

Formularz ofertowy: pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.