ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zbliża się finał konkursu „Nakręcamy Ząbkowice Śląskie”!

20.06.2012
Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się w piątek 29 czerwca 2012 r. o godz. 17.00 w Sali Kinowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy wszystkich uczestników, jurorów oraz mieszkańców na ogłoszenie wyników i pokaz filmowy.

Podczas gali zostanie wręczona nagroda główna w wysokości 5 000 zł za najlepszy film promujący Ząbkowice Śląskie, przyznana w drodze głosowania przez 23-osobową komisję konkursową. Nagrodę Publiczności w wysokości 1 000 zł otrzyma film, który zdobył najwięcej głosów Internautów. Dla głosujących także czekają niespodzianki - co pięćdziesiąta osoba biorąca udział w głosowaniu internetowym otrzyma gadżety promocyjne Gminy Ząbkowice Śląskie.   

Jednocześnie zmienia się zapisy w regulaminie głosowania internetowego w pkt. 9: z "23 czerwca 2012 r.” na "29 czerwca 2012 r.”.

Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.