ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zdobył Krzywą Wieżę podczas "XV Weekendu z Frankensteinem" i wygrał telewizor!

03.09.2013
Sierpniowa edycja konkursu „ZDOBĄDŹ KRZYWĄ WIEŻĘ I WYGRAJ NAGRODĘ” za nami. Telewizor o wartości 2000 złotych ufundowany przez Bank Zachodni WBK S.A. Oddział w Ząbkowicach Śląskich trafił do rąk mieszkańca Wrocławia. Gratulujemy!

Podczas XV Weekendu z Frankensteinem odbyło się rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego z okazji rocznicy 600-lecia Krzywej Wieży przypadającej w 2013 roku. Każdy, kto odwiedził Krzywą Wieżę w dniach 30-31 sierpnia wziął udział w  losowaniu telewizora LED 42’ FULL HD marki Philips ufundowanego przez Bank Zachodni WBK S.A. Oddział w Ząbkowicach Śląskich. Losowania dokonała jedna z najmłodszych mieszkanek naszej gminy wyłoniona z publiczności, nagrodę wręczyła Pani Zofia Czajkowska - Dyrektor Banku Zachodniego. tym razem szczęśliwym posiadaczem nowego telewizora został Pan Maciej Popławski z Wrocławia, który postanowił wraz z synem odwiedzić w tym dniu Krzywą Wieżę – serdecznie GRATULUJEMY!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.