ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zdobyła Krzywą Wieżę i wygrała telewizor!

11.06.2013
Kolejna edycja konkursu „ZDOBĄDŹ KRZYWĄ WIEŻĘ I WYGRAJ NAGRODĘ” za nami. Telewizor o wartości 2000 złotych ufundowany przez Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy trafił do rąk Pani Justyny Liszki z Tych – woj. Śląskie. Gratulujemy!

Podczas 5 Potwornego Zlotu Motocyklowego Motofrankenstein odbyło się rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego z okazji rocznicy 600-lecia Krzywej Wieży przypadającej w 2013 roku. Każdy, kto odwiedził Krzywą Wieżę w dniach 7-8 czerwca podczas zlotu, wziął udział w  losowaniu telewizora LED 40’ FULL HD ufundowanego przez Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy.

Zapraszamy do odwiedzania Krzywej Wieży podczas kolejnych imprez i wydarzeń w Gminie Ząbkowice Śląskie – następna szansa na wygranie telewizora już 29 i 30 czerwca 2013 podczas Jarmarku Ziemi Ząbkowickiej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.