ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zdobyła Krzywą Wieżę podczas "Dni i Nocy" i wygrała telewizor!

16.07.2013
Lipcowa edycja konkursu „ZDOBĄDŹ KRZYWĄ WIEŻĘ I WYGRAJ NAGRODĘ” za nami. Telewizor o wartości 2000 złotych ufundowany przez Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oddział w Ząbkowicach Śląskich trafił do rąk mieszkanki Braszowic. Gratulujemy!

Podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży odbyło się rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego z okazji rocznicy 600-lecia Krzywej Wieży przypadającej w 2013 roku. Każdy, kto odwiedził Krzywą Wieżę w dniach 12-13 lipca podczas święta Krzywej Wieży, wziął udział w  losowaniu telewizora LED 40’ FULL HD ufundowanego przez Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oddział w Ząbkowicach Śląskich. Losowania dokonał jeden z najmłodszych mieszakańców naszej gminy wyłoniony z publiczności, nagrodę wręczyła Pani Teresa Pinkos - Dyrektor Banku BPS.

Zapraszamy do odwiedzania Krzywej Wieży podczas kolejnych imprez i wydarzeń w Gminie Ząbkowice Śląskie – następna szansa na wygranie telewizora już 30-31 sierpnia 2013 podczas Weekendu z Frankensteinem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.