ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zebrano 3 721,00 złotych dla Dominki

25.02.2013
3 721,00 złotych zebrano podczas koncertu charytatywnego dla Dominiki Dyl. Impreza odbyła się w Ząbkowickim Ośrodku Kultury 22 lutego 2013 r. Pieniądze będą potrzebne na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnej dziewczynki.

Celem inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich oraz Gminy Ząbkowice Śląskie było zebranie jak największej ilości środków na rehabilitację Dominiki Dyl – udało się zebrać 2 090,00 złotych ze sprzedaży biletów oraz 1 631,00 złotych ze sprzedaży ciast. Pyszne, domowe ciasta upiekli rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, w której uczy się Dominika.

Program koncertu był ciekawy i różnorodny. Stowarzyszenie Animatorów Kultury rozpoczęło spotkanie spektaklem pt. „Baśń o Diabelskim Łowcy , Anielskim Wysłanniku i Krzywej Wieży”. Po spektaklu wystąpiły dzieci ze Świetlicy im. Kubusia Puchatka. Zaśpiewała także Pani Agnieszka Bartkiewicz.

Wzruszającym momentem było wykonanie przez Dominikę utworów na keyboardzie. Wśród publiczności nie zabrakło serdeczności i wielkich oklasków dla dziewczynki. Na koniec swoim koncertem czas umilił Zespół Santo oraz Teatr Parada z występem szczudlarzy, który rozbawił i wprawił w zachwyt całą salę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu za ofiarność, dobre serce i pomoc.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.