ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Zjazd Ząbkowiczan” – zmiana terminu!

12.12.2014
Zjazd Ząbkowiczan odbędzie się w dniach 25-27 września 2015r., a nie jak pierwotnie planowano w maju. Decyzja ta jest podyktowana wspólną organizacją z Liceum Ogólnokształcącym w Ząbkowicach Śląskich, które będzie w tym czasie obchodzić swoje 70-lecie. Aby nie utrudniać wielu spośród Państwa wyboru, czy przyjechać na Zjazd Ząbkowiczan, czy też na 70-lecie LO, postanowiliśmy zorganizować te dwa wydarzenia razem, w jednym terminie, aby mogło się na nich spotkać jak najwięcej Ząbkowiczan z całego świata. Ustalona data 25-27 września 2015r. jest terminem ostatecznym.

Sama koncepcja Zjazdu pozostaje niezmieniona – dla wszystkich uczestników przygotowanych zostanie wiele ciekawych atrakcji, jak wycieczka po mieście, wystawa „My Ząbkowiczanie – życie mieszkańców Ząbkowic Śląskich w latach 1945-2015”, wspólne zabawy czy obiad w plenerze.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.