ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Złotówka zainwestowana nie jest złotówką straconą

28.10.2014
Wydatki majątkowe Gminy Ząbkowice Śląskie wyniosły w ostatnich 4 latach ponad 50 mln złotych. Efekty tych inwestycji są bardzo widoczne – zmodernizowana została infrastruktura drogowa, oświatowa i komunalna, unowocześniono bądź zrewitalizowano także obiekty sfery publicznej.

„Zainwestowaliśmy w modernizację naszej gminy ponad 50 mln złotych, ale żadna zainwestowana złotówka, nie jest złotówką zmarnowaną. Modernizujemy infrastrukturę drogową, placówki oświatowe, dofinansowujemy rewitalizację kamienic. To są inwestycje w przyszłość naszej Gminy i nas, jej mieszkańców– każda jest dla nas tak samo ważna. Zrealizowaliśmy blisko dwieście różnych inwestycji; część jest jeszcze w toku, kolejne kilkadziesiąt już planujemy na kolejne lata. Nasza Gmina staje się coraz bardziej atrakcyjna dla turystów, otwarta na przedsiębiorców i przyjazna dla mieszkańców.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.