ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zwycięstwo Gimnazjum Publicznego nr 1 w I rundzie finałów Dolnego Śląska

25.09.2013
Zawodnicy z Gimnazjum Publicznego nr 1 dalej będą grać w IV Turnieju Orlika. W niedzielę 22 września na ząbkowickim kompleksie boisk ze sztuczną murawą Orlik 2012 odbyła się I runda finałów Dolnego Śląska IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Udział w nim wzięły trzy najlepsze drużyny z eliminacji gminnych Ząbkowic Śląskich, Ciepłowód i Ziębic. Zwyciężyła ekipa Gimnazjum Publicznego Nr 1 z Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina.

Turniej w Ząbkowicach Śląskich rozgrywany był w kategorii starszej chłopców (12-13 lat). Zwycięska drużyna awansowała do II rundy finałów dolnego Śląska, która odbędzie się w Oławie 26 września 2013 r.

Wyniki spotkań:

GP Nr 1 Ząbkowice – ZSS Ciepłowody 6:0
SP nr 2 Ziębice – GP 1 Ząbkowice Śląskie 1:6
SP 2 Ziębice – ZSS Ciepłowody 3:1

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.