ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 22 Ustawy z dnia 14 grudnia 2018 r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości informujemy, że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Komendant Straży Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich mający siedzibę  przy ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie. W celu kontaktu z Administratorem należy wybrać numer (74) 815-18-82 lub wysłać wiadomość na adres: straz@zabkowiceslaskie.pl.
  2. Jednocześnie w sprawach dotyczących przetwarzania oraz ochrony danych osobowych mogą się Państwo skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem poczty elektronicznej iod@zabkowiceslaskie.pl.
  3. Państwa dane będą przetwarzane w celu realizacji zadań ustawowych, w tym rozpoznawania, zapobiegania, wykrywania i zwalczania czynów zabronionych, które określa Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o strażach gminnych.
  4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych posiadają Państwo prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, sprostowania lub ich usunięcia oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych osobowych.
  5. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, przysługuję Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, fax. (22) 531-03-01, kancelaria@uodo.gov.pl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.