ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu

28.09.2012, 08:30 - 28.09.2012, 09:00

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich odbędzie się dnia 28 września 2012 roku o godz. 8:30 w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Opiniowanie projektów uchwał:
    a)  w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta i Gminy na rok 2012.
    b)  w sprawie ustalenia wysokości opłat za wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzących działalność na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.
    c) w sprawie zmiany załącznika graficznego do uchwały nr IV/31/2007 r. Rady Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich z dnia 30 marca 2007 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości: Kluczowa, Brodziszów, Sulisławice, Szklary, Zwrócona, Bobolice- Gminy Ząbkowice Śląskie.
  3. Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.