ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spektakl “Kalino malino czerwona jagodo”

27.11.2013, 19:00 - 27.11.2013, 20:30

Spektakl “Kalino malino czerwona jagodo” to kolorowa, radosna i wzruszająca opowieśćo kurpiowskich kobietach, w której wiele współczesnych dziewczyn odnajdzie takżefragmenty własnych historii. 

“Kiedyś to ja miałam nogi” – wzdycha Józia. I nagle cztery stare, schorowane,zmęczone życiem baby przenoszą się w czasie. Poznajemy historię ich życia, aleprzede wszystkim młodzieńczych miłości. Młodość i starość, dojrzałość i naiwność,męskość i kobiecość, radość i tęsknota – przeplatają się w pieśniach, wspomnieniachi muzyce, budujących tą ponadczasową opowieść. Gdy kobiety wrócą na swoje stałe miejsce na ławce przed chatą, będą znowu stare, ale wspomnienia dodadzą im sił, by przeżyć kolejny dzień.

http://studiokolo.com/spektakle/kalino-malino-czerwona-jagodo

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.